🍿 Що подивитися на Netflix: Листопад 2024
Від особистих драм до суспільних викликів: «Народжена Cяяти», «За Гранню Прощання», «Банк в Облозі», «Боєць у Клітці», «Повернення Короля: Падіння й Сходження Елвіса Преслі».
У застосунку "Коляда" – колядки, музика та маски з вертепом.
У безкоштовному застосунку "Коляда" ви зможете знайти тексти улюблених колядок та послухати їх виконання.
Тут представлені відомі християнські та давні народні колядки з різних регіонів України: Львівщини, Закарпаття, Київщини, Харківщини та Сумщини. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Завантажити в App Store та Play Market.
У застосунку також існує фантастична можливість використання доповненої реальності (AR), яка безсумнівно зробить ваше різдвяне святкування ще більш магічним та веселим.
Завдяки AR ви зможете не тільки спробувати на собі різдвяні маски, а й стати справжніми ангелами, пастухами чи навіть царями іншими персонажами з українського вертепу.
Ви з легкістю перетворите своє обличчя на витончений ангельський образ з пухнастими крилами, або станете справжнім героєм різдвяної казки, почуваючи себе пастухом з овечками.
А можливо, ви захочете випробувати в собі владу та могутність царя, і тоді додаток дозволить вам перетворитися на благородного правителя з короною та жезлом. Будь-яким персонажем ви оберете стати, AR зробить ваше святкування незабутнім та наповненим радістю.
Власне виконання коляди можна записати/зберегти відео та ділитися ним з друзями, створюючи таким чином унікальні різдвяні вітання. Записане відео стане хорошим способом зберегти цей особливий момент і поділитися ним з усіма.
Разом з друзями ви можете об'єднатися в одну велику колядуючу команду, яка принесе радість і веселощі у святковий сезон. Таким чином, не лише збережете свої виступи на довгий час, а й створите незабутні спогади, які залишаться з вами назавжди.
До запису пісень долучилися такі музичні колективи: Львівська національна академічна чоловіча хорова капела "Дударик", Львівський муніципальний хор "Гомін" та Хоровий колектив Львівської дитячої школи мистецтв № 5.
Застосунок було розроблено у рамках соціальних ініціатив IT-компанії "tsukat studio" у співпраці з управлінням туризму та управлінням культури Львівської міської ради.